• Detail firmy

Balický Radek

Základní popis

Naše firma se dlouhodobě zabývá rekonstrukcemi bytových i nebytových prostor, fasád, bytový jáder. Výstavbou rodinných domů, plotů opěrných zdí. Zakládáme si na důvěryhodnosti, kvalitě odvedené práce a rychlosti.

Adresa

Nad Hájovnou 627
357 33 Loket nad Ohří

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69936625
DIČ:  CZ7201131894
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zednické práce

- zateplování fasád, opravy fasád, sádrokartonářské a obkladačské práce, výstavby bytových jader, rekonstrukce bytů a domů, novostavby, terénní úpravy

Kontaktní údaje

E-mail: balickystav@gmail.com

Kontaktní osoba

Radek Balický - Majitel

Mobil: +420 774 509 324
E-mail: balickystav@gmail.com
E-mail: radek.balicky@centrum.cz
Další firmy v oboru

AREA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v architektuře a projekčních prací. Vykonáváme architektonickou a projektantskou činnost pro komerční i rezidenční výstavbu. Zajišťujeme architektonické a urbanistické studie na míru, veškerou projektovou dokumentaci, technický dozor investora i vyřízení kolaudace.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

ARW stavební spol. s r.o.

Zabýváme se realizacemi zděných staveb z přesných bloků výrobců Heluz, Porotherm, KM Beta. Realizujeme monolitické železobetonové konstrukce, založení první řady zdiva, lité anhydritové a cementové podlahy, stropní a schodišťové konstrukce, vnitřní sádrové omítky, ruční omítky stěn a stropů, sádrokartonové konstrukce a mnoho dalšího.