• Detail firmy

BAKTOMA spol. s r.o.

Základní popis

Vyrábíme bakterie a enzymy rozkládající organické znečištění. Odstranění zápachu. Rozklad tuků a ropných látek. Pro žumpy, septiky, sifony, odpady, komposty. Potravinářství, průmysl, zemědělství, ČOV, lapoly. Čistíme rybníky od řas, bahna, sinic.

Adresa

ČSA 2
783 53 Velká Bystřice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27815188

Výrobky, činnosti

Vyrábíme bakterie a enzymy

rozkládající organické znečištění. Odstranění zápachu. Rozklad tuků a ropných látek. Pro žumpy, septiky, sifony, odpady, komposty.

Kontaktní údaje

E-mail: baktoma@gmail.com
WWW: www.baktoma.eu

Kontaktní osoba

Jiří Tomášek - Jednatel

Mobil: +420 777 884 010
Další firmy v oboru

ANTARES - AZV, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávky zařízení pro úpravu, filtraci a odvodnění kalů. Dodáváme obecní i průmyslové čistírny odpadních vod, úpravny vod, kalové koncovky, filtrační lisy či kompletní technologické linky a stroje. Nabízíme komplexní služby, od poradenství, zkoušek, vývoje, konstrukce a výroby až po dodávky a servis zařízení.

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

ZP KOVOŠROT s.r.o.

Zabýváme se výkupem veškerých kovových a barevných kovů, likvidací technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka. Nabízíme přistavění kontejneru a ekologickou likvidaci automobilů. Působíme zejména Plzeňském kraji, ale přijímáme také zakázky ze vzdálenějších lokalit.