• Detail firmy

BAKLY, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se velkoobchodem s dárkovým zbožím a jsme výhradním zástupcem značek Mila Design, Vabene Design & More, Microgiardini pro ČR a SR.

Adresa

Tázlerova 269
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27515176
DIČ:  CZ27515176

Výrobky, činnosti

Dárkové předměty

Kontaktní údaje

WWW: www.bakly.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Hanzely - Jednatel

Telefon: +420 481 540 535
Mobil: +420 777 037 627
E-mail: info@bakly.cz

Jan Bakeš - Jednatel

Další firmy v oboru

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

Martina Bogarová

Dílna paní Bogarové je chráněnou dílnou, kde pracují zdravotně postižený lidé. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Naše dílna Vám nabízí šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a další. Nákupem u nás podporujete člověka v nesnázích. Neváhejte navštívit naše stránky.