• Detail firmy

Backbone s.r.o.

Základní popis

Nabídka instalací a servisu. V oblasti telekomunikací a IT se specializuje na CFE servis a instalace GSM, SDH a MW technologií včetně anténních rozvodů. Provádí měření a seřizování těchto prvků v telekomunikační síti.

Adresa

Hálkova 1629/11
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25943693
DIČ:  CZ25943693
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- servisní práce na 2G, 3G a LTE technologiích, instalace a oživení technologií GSM, UMTS a LTE včetně anténních systémů, optické přenosové sítě, atd.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 311 378
Fax: +420 257 311 378
E-mail: info@backbone.cz
WWW: backbone.cz

Kontaktní osoba

Jan Piťha - Jednatel

E-mail: pitha@backbone.cz
Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.