• Detail firmy

Back - Office, s.r.o.

Základní popis

Vedení účetnictví a daňové evidence, kompletní mzdová agenda, digitalizace dokumentů, ekonomické a organizační poradenství.

Adresa

náměstí 17. listopadu 1611
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27916944

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence.

Vedení účetnictví a daňové evidence, kompletní mzdová agenda, digitalizace dokumentů, ekonomické a organizační poradenství.

Kontaktní údaje

Telefon: 312 244 883
E-mail: office@back-office.cz
WWW: www.back-office.cz

Kontaktní osoba

Věra Černá - Jednatel

Mobil: 739 017 177
Další firmy v oboru

ATTOP, spol. s r.o.

Poskytujeme externí účetní služby a auditorské služby pro podnikatele, malé i velké firmy. Zajišťujeme outsourcing daňové evidence, vedení účetnictví i vedení personální agendy, vedení účetního deníku či pokladní knihy. Nabízíme profesionální kontrolu účetních dokladů. Vaše účetnictví bude vždy připraveno pro případnou kontrolu ze strany státních institucí.

Ing. Ladislava Šromová

Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence a účetní poradenství. Také se zabýváme zpracováním mezd a vyhotovením daňových přiznání.

FRAM účetní a daňová kancelář, s.r.o.

Nabízíme daňové poradenství, odklady daně, zpracování DPH, kontrolní hlášení, elektronická podání, daně z příjmů a další daňová přiznání, vedení účetnictví. Jsme provozovatelem Plzeňské restaurace Příbram, kde mimo jiné nabízíme rozvoz obědů jak do firem, tak soukromým osobám. Do nabídky patří také pronájem salónku a školící místnosti pro 50 osob.