• Detail firmy

BACH KAREL

Základní popis

Truhlářské práce truhlářské práce - nábytek na míru, zakázková truhlářská výroba - kuchyně - koupelny - dětský a kancelářský nábytek - obývací stěny.

Adresa

Kamýcká 23
160 00 Praha 6 - Sedlec

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41093470
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

truhlářské práce - nábytek na míru, zakázková truhlářská výroba - kuchyně - koupelny - dětský a kancelářský nábytek - obývací stěny - skříně i šatní a vestavěné - botníky

Kontaktní údaje

E-mail: info@truhlarstvi-bk.cz
E-mail: charlli1.kb90@gmail.com
WWW: truhlarstvi-bk.cz

Kontaktní osoba

Karel Bach - Majitel

Mobil: +420 777 245 503
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.