• Detail firmy

Jaroslava Benešová - BABYCOMPANY.cz

Základní popis

Jsme velkoobchodní firma zabývající se prodejem luxusního kojeneckého sortimentu. Naleznete zde doplňky pro kočárky, postýlky, autosedačky, hrací a kojenecké deky, spací pytle a kojenecké doplňky.Samolepky a nálepky na zeď

Adresa

Ellerova 1101
386 01 Strakonice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49010000

Výrobky, činnosti

Samolepky a nálepky na zeď

Dětské motivy - samolepky ,bordury...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 900 021
E-mail: info@babycompany.cz
WWW: www.babycompany.cz

Kontaktní osoba

Jaroslava Benešová - Majitel

p. Stuchlíková

Mobil: +420 724 986 788
Další firmy v oboru

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.

L-dekor

Prodej stylových výrobků a doplňků k vytvoření osobitého charakteru interiéru či exteriéru. Nabízíme bytové doplňky, textilní dekorace, rámečky na fotografie, ručně vyráběná mýdla, zahradní dekorace, šperky, plyšové medvídky, užitkovou keramiku, různé drobnosti, maličkosti a doplňky. Naše zboží si můžete prohlédnout v eshopu.

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.