• Detail firmy

Babjarčík s.r.o.

Základní popis

Společnost zabývající se stavebními pracemi jako RD na klíč, zateplení fasád, zámkové dlažby, sádrokartonářské práce, rekonstrukce domu a běžné stavební práce.

Adresa

Oldřichovice 199
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27790037
DIČ:  CZ27790037
Rok založení:  2007
Počet zaměstnanců:  15
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

- RD na klíč, zateplení fasád, zámkové dlažby, sádrokartonářské práce, rekonstrukce domu a běžné stavební práce.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 746 467
Fax: +420 558 340 226
E-mail: babjarciksro@seznam.cz
WWW: www.babjarcik.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Babjarčík - Jednatel

Další firmy v oboru

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.