• Detail firmy

BA&CON pack s.r.o.

Základní popis

Společnost pracuje v potravinářském, respektive papírenském průmyslu. Nabízí širokou škálu papírových obalů na pečení, které jsou určeny k profesionálnímu použití.

Adresa

Na Nivách 653
686 05 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29315166
DIČ:  CZ29315166
Rok založení:  2012
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- košíčky na muffiny, košíčky pekařské a cukrářské, pečící a balicí papír, dortové podložky a krajky, hliníkové misky, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: info@baconpack.cz
WWW: www.baconpack.cz

Kontaktní osoba

Martin Lasovský - Jednatel

Mobil: +420 777 894 072
E-mail: lasovsky.martin@baconpack.cz
Další firmy v oboru

Techlep

Zabýváme se velkoobchodním prodejem technických lepenek, které mají široké využití v mnoha průmyslových odvětvích. Používají se např. na výrobu: obalů, kancelářských složek, podložek, nábytku apod., nepostradatelné jsou rovněž při výrobě transformátorů. Technické lepenky dodáváme jako polotovar, ale i jako finální výrobek, především jako kancelářské složky, výseky či přířezy.

Wassa s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej obalového materiálu. Nabízíme odborné poradenství v oblasti balení.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.