• Detail firmy

B:TECH, a. s.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti průmyslové automatizace, měření a regulace budov. Poskytování elektroinženýrských služeb a servisu.

Adresa

Na Ostrově 84
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25937014

Výrobky, činnosti

elektro inženýring

elektro inženýring

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 777 777
Mobil: +420 606 649 601
Mobil: +420 606 643 659
Mobil: +420 602 262 427
E-mail: info@btech.cz
WWW: www.btech.cz

Kontaktní osoba

Igor Zahrádka - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

HŮLA & HRALA ELEKTROTECHNIKA

Zabýváme se kompletními službami v oboru elektroinstalace. Zajišťujeme realizace elektroinstalace, opravy elektroinstalace, zabezpečovací systémy ochrany majetku, centrální vysavače na míru, opravy elektromotorů, převíjení elektromotorů, opravy elektronářadí, instalace hromosvodů a uzemnění na zakázku. Nabízíme prodej elektro materiálu.

MICROTECH CZ s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti dodávky a montáže bezpečnostních a řídicích systémů. Nabízíme integrované hotelové systémy, protipožární systémy na míru, elektronické bezpečnostní systémy, instalace elektrorozvodů, servis a revize elektro zařízení, přístupové systémy, projekce slaboproudu a silnoproudu, nouzové zvukové systémy, vnější a vnitřní silnoproudé rozvody, požární ucpávky apod.

ELVEMA s.r.o.

Společnost Elvema provádí komplexní elektroinstalace na území celé České republiky. Zajišťujeme tyto služby: výroba rozvaděčů, slaboproudá elektroinstalace, projektová dokumentace elektro, automatizace, měření a regulace, elektroinstalace VN a NN.