• Detail firmy

B.T.S. Production, s.r.o.

Základní popis

Pořádání společenských a firemních akcí. sportovní firemní utkání,ubytování v ČR i zahraničí,veletrhy a výstavy,posezení v restauraci Papas,služby grafického studia a tisk propagačních mat. služby firemní večírky a vánoční party,prestižní recepce,...

Adresa

Bolívarova 2073/12
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16190459

Výrobky, činnosti

Pořádání společenských a firemních akcí.

sportovní firemní utkání,ubytování v ČR i zahraničí,veletrhy a výstavy,posezení v restauraci Papas,služby grafického studia a tisk propagačních mat.

Kontaktní údaje

E-mail: info@btsproduction.cz
WWW: www.btsproduction.cz

Kontaktní osoba

Pavel Kumžák - Jednatel

Kumžáková paní

Mobil: 602 729 304
Další firmy v oboru

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

StepTwo, s.r.o.

Naše společnost je přímým dovozcem dětských hraček amerického výrobce firmy Step2 na český trh. Nabízíme maloobchodní i velkoobchodní prodej, dodáváme hračky do školek a rádi poradíme i s výběrem vhodných hraček do dětského koutku.