• Detail firmy

B.T. design s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme nábytek anglického typu v kůži nebo látce - pohovky, křesla, postele, židle, taburety a rohové sezení. Nabídka atypů na míru. Vše na masivníc

Adresa

Mikulovice 80
675 22 Mikulovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25555006

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Kontaktní údaje

E-mail: b.t.design@seznam.cz
WWW: www.b-t-design-s-r-o.webnode.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ PISK - Jednatel

Mobil: +420 731 518 452
Další firmy v oboru

Miroslav Valeš - Truhlářství

Zabýváme se zakázkovou výrobou kuchyní, vestavěných skříní, ložnic, schodů, pergol, přístřešků, dveří a šalunků. Specializujeme se na práci s masivním dřevem, a to jak u bytového, tak u kancelářského nábytku. Veškerá výroba probíhá na zakázku po přesném zaměření. Poskytujeme odbornou montáž na místě včetně případného zapojení spotřebičů. Působíme v okrese Pelhřimov, kraj Vysočina.

Blanka Houserová

Zabýváme se vlastní výrobou dveří na zakázku. Zhotovujeme interiérové dveře z masivu, posuvné dveře pro domácnosti i průmysl, dveřní obložky a futra. Dveře a obložky futer nejenom vyrábíme, ale i renovujeme.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.