• Detail firmy

B + S TECHNIK s.r.o.

Základní popis

Prodáváme kancelářskou techniku a technické vybavení pro obchody. Specializujeme se na značku SHARP. Prodáváme klimatizační techniku Sinclair. Nabízíme také LCD televize, projektory a další vybavení.

Adresa

Brojova 2113/16
326 00 Východní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25240706
DIČ:  CZ25240706
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej kancelářské techniky SHARP.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 443 928
E-mail: servis@bstechnik.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Bureš - Jednatel

Mobil: +420 606 415 987
Další firmy v oboru

ORVEST, s.r.o.

Naše společnost se věnuje velkoobchodnímu prodeji kancelářských potřeb. V roce 1991 se věnovala prodeji a opravě kancelářských strojů. Postupem času se firma rozrostla a velkoobchodní prodej. Prodej kancelářských a školních potřeb, drogistického zboží a hygienických potřeb, kancelářské elektrotechniky a nábytku. V našem e-shopu naleznete široký sortiment pro Vaše potřeby. Neváhejte nás navštívit.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

KOVODRUŽSTVO v. d. STRÁŽOV

Zabýváme se výrobou ventilátorů, vzduchotechniky a zakázkovou výrobou plechových dílů. Vysokotlaké radiální ventilátory jsou dodávány z 89% na tuzemský trh. Jedná se o výrobky poháněné elektromotorem.