• Detail firmy

B.P.L. servis, s.r.o.

Základní popis

Výroba reklamního oblečení a reklamních výrobků.

Adresa

T. Novákové 79
570 01 Litomyšl

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26011433

Výrobky, činnosti

Výroba reklamního oblečení a reklamních výrobků.

Výroba reklamního oblečení a reklamních výrobků.

Kontaktní údaje

E-mail: bpl@bplservis.cz
WWW: www.bplservis.cz

Kontaktní osoba

Petr Bažant - Majitel

Mobil: +420 602 419 308
Další firmy v oboru

PÖSAMO - ŘETĚZÁRNA spol. s r.o.

Již více než 20 let vyrábíme řetězy všech druhů - nerezové, mosazné, plastové, z oceli v různých barvách a povrchových úpravách. Kromě různých řetězů a řetízků dodáváme také klíčové reklamní přívěsky. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.