• Detail firmy

B Media Solutions s.r.o.

Základní popis

Správa a údržba webových stránek Tvorba internetových stránek Webové aplikace na míru Komplexní internetové obchody (e-shopy) Internetový marketing - optimalizace pro vyhledávače (SEO), kampaně PPC, ... Poradenství v oblasti úspěšných inter

Adresa

Anglické nábřeží 1
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26374951

Výrobky, činnosti

poskytuje efektivní internetová řešení

Správa a údržba webových stránek Tvorba internetových stránek Webové aplikace na míru Komplexní internetové obchody (e-shopy) Internetový mark

Kontaktní údaje

E-mail: info@bmedia.cz
WWW: www.bmedia.cz

Kontaktní osoba

Daniel Sedláčak - Jednatel

Telefon: +420 377 457 957

Pobočky

B MEDIA
Jablonského 30
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

CompAct IT s.r.o.

Nabízíme vývoj softwaru na zakázku, pro sledování a řízení potravinářské a nepotravinářské výroby. Dodáváme systémy automatické identifikace a logistiky. Vyvíjíme webové aplikace, redakční systémy a prezentace. V oblasti informačních technologií zajišťujeme poradenství, pořádáme semináře a nabízíme prodej a servis počítačů, periférií, doplňků a spotřebního materiálu.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

ELCO plus, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis výpočetní techniky, dodávky ekonomického softwaru a systémové služby. Provádíme systémový servis IT, vývoj www aplikací.