• Detail firmy

B-M-BETA s.r.o.

Základní popis

Provádíme komplexní zpracování hutního materiálu včetně CNC laserové řezání plochého a profilového materiálu či ohýbání i svařování.

Adresa

Boženy Němcové 1345
413 01 Roudnice nad Labem

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27352153

Výrobky, činnosti

zpracování hutního materiálu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 416 811 247
E-mail: info@bmbeta.cz
WWW: www.bmbeta.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Mokrý - Jednatel

Mobil: +420 606 476 613

Ondřej Baroch - Jednatel

Mobil: +420 724 305 170
Další firmy v oboru

TEDOS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž pásových dopravníků, integrovaných olejových systémů, potrubních tras včetně přeložek parovodů, hnacích a napínacích bubnů.

ALFICO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblasti CNC obrábění, průmyslové filtrace a ocelových konstrukcí. Zajišťujeme průmyslové filtrace kapalin, ocelové a nerezové konstrukce, obloukové svařování, atypické konstrukce, rukávcové filtry, nádoby filtrů s vinutými vložkami, filtrační vinuté vložky, potrubní síta, sáčky do rukávcových filtrů a mnoho dalšího.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.