• Detail firmy

B + K NÁBYTEK, s.r.o.

Základní popis

Společnost B + K NÁBYTEK, s.r.o. se zabývá návrhy a realizací interiérů na zakázku, designem a výrobou nábytku. Poskytuje komplexní servis - od počátečních konzultací, přes 3D vizualizace a podklady pro výrobu až po konečnou montáž.

Adresa

Michelská 964/78
141 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61506095
DIČ:  CZ61506095
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Návrh a realizace interiérů na zakázku

Kontaktní údaje

E-mail: bplusk@bplusk.cz
WWW: bplusk.cz

Kontaktní osoba

Ing. Emil Blicha - Jednatel

Mobil: +420 602 238 580
Mobil: +420 775 479 706

Pobočky

B + K NÁBYTEK s. r. o.
Michelská 78
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Ing. Eva Patáková

Specializujeme se na zajišťování stavebního dozoru. Nabízíme kompletní servis včetně jednání s úřady, inženýrské činnosti od záměru až po kolaudaci nebo i při odstraňovaní staveb.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.