• Detail firmy

B+J MIKESKA

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem přenosných lyžařských vleků s podpěrami a nízkým i vysokým vedením lana. Dále provádíme zakázkovou zámečnickou výrobu.

Adresa

Příčnice 1132
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11180021

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej lyžarských vleků

Zabýváme se výrobou a prodejem přenosných lyžařských vleků s podpěrami a nízkým i vysokým vedením lana. Dále provádíme zakázkovou zámečnickou výrobu a zaplétání polypropylénových a ocelových lan.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 732 658 799
E-mail: vleky@centrum.cz
WWW: www.vleky.cz

Kontaktní osoba

Jan Mikeska - Majitel

Mobil: +420 603 838 760
Další firmy v oboru

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.