• Detail firmy

b concrete STUDIO, s.r.o.

Základní popis

Návrh a výroba designového nábytku z betonu pro městský prostor, zahradu i interiér. Nabídka kuchyňských desek, stolů, vinoték, laviček a dalších.

Adresa

Truhlářská 1115/12
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24294748
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Návrh a výroba designového nábytku

z betonu pro městský prostor, zahradu i interiér. Nabídka kuchyňských desek, stolů, vinoték, laviček a dalších.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 104 844
Mobil: +420 777 629 029
E-mail: info@bconcrete.cz
WWW: www.bconcrete.cz

Kontaktní osoba

Ing.arch. Daniel Němeček - Jednatel

Mobil: +420 776 104 844

Jakub Červenka - Jednatel

Mobil: +420 777 629 029

Filip Fritscher - Jednatel

Další firmy v oboru

AZ VLAŠIM spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá truhlářskou výrobou. Vyrábíme okna, dveře, schodiště, podlahy a nábytek, i atypický. Na zakázku vyrobíme kuchyně, postele, vestavné skříně, komody apod. Dodáváme interiérové truhlářské prvky pro firmy a investory, a to jak české, tak i zahraniční. Náš tým tvoří zruční truhláři s bohatými zkušenostmi v oboru - garantujeme Vám kvalitně a včas odvedenou práci.

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.