• Detail firmy

B&B Tábor, s.r.o.

Základní popis

Servis, prodej výpočetní a kancelářské techniky. Návrh, realizace a správa výpočetních sítí typu LAN. Internetové připojení a webhosting. Kompletní IT outsourcing. Kamerové a zabezpečovací systémy.

Adresa

Nerudova 1058
391 02 Sezimovo Ústí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26018080

Výrobky, činnosti

Počítače a telekomunikace

Servis, prodej výpočetní a kancelářské techniky. Návrh, realizace a správa výpočetních sítí typu LAN

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 274 027
E-mail: martin_barta@finexgroup.cz
WWW: www.babtabor.cz

Kontaktní osoba

Martin Bárta - Jednatel

Mobil: +420 602 431 858
Další firmy v oboru

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

RETRE, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a montážemi protipožárního, bezpečnostního a izolačního skla. Protipožární řešení jsou realizovaná protipožární speciální vrstvou, která je uzavřená mezi dvěma tabulemi tepelně tvrzeného bezpečnostního skla a po obvodě hermeticky uzavřena těsným okrajem.

KELCOM - INTERNATIONAL s.r.o. Vodňany

Poskytujeme komplexní služby v oblasti technické ochrany majetku a osob, konkrétně zabezpečení domů, bytů, administrativních budov, výrobních závodů či skladových prostor apod. Specializujeme se na dodávky a montáž elektrických zabezpečovacích, kamerových, přístupových a docházkových systémů. Více informací o nabízených produktech a službách naleznete na našich webových stránkách.