• Detail firmy

AZrent

Základní popis

Nabízíme pronájem party stanů, pivních setů a grilů.

Adresa

Pod Bohdalcem I 1493/46
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74470281
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem party stanů, pivních setů a grilů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 720 405 033
E-mail: info@azrent.cz

Kontaktní osoba

Jan Herštík - Majitel

Zařazení v katalogu

Pobočky

AZ značky - Jan Herštík
Pod Bohdalcem I 1493/46
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

TIGER TEAM CZ s.r.o.

Zabýváme se profesionální výukou bojových sportů pro začátečníky i pokročilé. Nabízíme kurzy sebeobrany v Jiu – Jitsu a Kickboxu, včetně soukromých hodin. Naše služby zahrnují také cvičení s dětmi, dětské narozeninové oslavy s trenérem či firemní sportovní teambuilding akce. Ke každému přistupujeme individuálně a snažíme se, abychom Vám poskytli co největší pocit bezpečí a lásku k bojovým sportům.

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz