• Detail firmy

AZclean, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme komplexní úklidový servis po celé ČR. Pravidelný úklid objektů a areálů,strojní čištění a úklid průmyslových podlah,čištění technologických zařízení,mytí oken,čištění koberců,úklid staveb,dodávky hygienických materiálů.

Adresa

Ovocná 157/2
460 06 Liberec VI - Rochlice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27311511
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pravidelný úklid objektů a areálů

strojní čištění a úklid průmyslových podlah,čištění technologických zařízení,mytí oken,čištění koberců,úklid staveb,dodávky hygienických materiálů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 777 337
Mobil: +420 603 159 126
Mobil: +420 736 489 506
E-mail: azclean@azclean.cz
WWW: www.azclean.cz/uklid

Kontaktní osoba

Marta Smolařová - Jednatel

Martin Smolař - Jednatel

Mobil: +420 736 489 506

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.