• Detail firmy

Azada styl s.r.o.

Základní popis

Návrhy a realizace zahrad bez starostí. Pod vedením zahradního architekta vytváříme okrasné zahrady, dodáváme balkónovou zeleň a střešní zahrady včetně designových doplňků, jako je zahradní nábytek, květináče či stínící plachty. Vše v našem eshopu.

Adresa

Tř. Maršála Malinovského 435
686 01 Sady

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29373387
DIČ:  CZ29373387

Výrobky, činnosti

Realizace zahrad.

Kontaktní údaje

E-mail: info@azada.cz
WWW: www.azada.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Vaďurová - Jednatel

Mobil: +420 603 325 147
E-mail: jana.vadurova@azada.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vlastimil Zatloukal

Poskytujeme především služby stavebního managementu, posouzení staveniště, studie proveditelnosti, kontrolu prací, cen a předání staveb. Projektujeme pozemní stavby, inženýrské sítě, dopravní a vodní stavby se vztahem ke krajinnému inženýrství.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.