• Detail firmy

AZ TOWER, a.s.

Základní popis

Nabízíme poradenství,služby a kompletní servis spojený s trhem nemovitostí,konkrétně s pronájmem obchodních,kancelářských a ostat. nebytových prostor.

Adresa

Pražákova 1008/69
639 00 Brno - Štýřice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29192854
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

Nabízíme poradenství, služby a kompletní servis spojený s trhem nemovitostí, konkrétně s pronájmem obchodních, kancelářských a ostatních nebytových prostor.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 679 416
E-mail: commerce@aztower.org
WWW: www.aztower.cz

Kontaktní osoba

Ing. JAN SKOUPÝ - Předseda představenstva

Tamara Badálková - Marketingový ředitel

Ing. JIŘÍ MUTL - Člen představenstva

Ing. TOMÁŠ DROZD - Člen představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Alžběta Jurtíková

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.