• Detail firmy

Arm Venture s.r.o.

Základní popis

Sportovní potřeby a vybavení

Adresa

Kaprova 42/14
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24294578

Výrobky, činnosti

Spotovní vybavení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 387 203
E-mail: lidicka@azsport.cz
E-mail: azsport@azsport.cz
WWW: www.azsport.cz

Kontaktní osoba

MARTIN RUBÍN - Jednatel

TOMÁŠ TRUNEČEK - Jednatel

Další firmy v oboru

RUDOLFOVA HLÍNA

Specializujeme se na výrobu a prodej keramické hlíny a výtvarných potřeb. Nabízíme točírenské hmoty, šamotové hmoty a licí hmoty. Prodej nabízíme jak pro keramické dílny, školy, keramické a výtvarné kurzy keramiky, zájmové kroužky, které pracují s keramikou, keramické kurzy, tak pro širokou veřejnost - pro hobby.

EKOPLANT, s.r.o.

Jsme výrobcem a dodavatelem odpuzovače zvěře pod ochrannou známkou PACHO-LEK. Dodáváme kvalitní pachové ohradníky pro ochranu dálnic a silnic, zemědělských oblastí a objektů před nájezdem zvěře. Zároveň provádíme servis a instalaci pachových ohradníků. Zajišťujeme distribuci a vývoj ekologických olejů pro průmysl a zařízení pro jejich aplikaci.

Miluše Hrubá - SWIM - RELAX

Zabýváme se prodejem plaveckého vybavení. Nabízíme široký sortiment plavek, plaveckých brýlí, čepic a ploutví. Dále prodáváme plavecké a tréninkové pomůcky a další potřeby pro plavání, např. plážovou obuv, batohy, tašky, ručníky a mnoho jiného. Nakupovat můžete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází v Praze 4 - Podolí, v areálu plaveckého stadionu. Otevřeno máme denně.