• Detail firmy

AZ - PeVeRo s.r.o.

Základní popis

Internetový obchod AZstyle nabízí moderní, stylové oblečení. Vedle oblečení nabízíme spodní prádlo, doplňky a další produkty oděvů pro muže i ženy.

Adresa

Novodvorská 1125/169
142 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03109399

Výrobky, činnosti

STYX Trenýrky

Kvalitní a značkové spodní prádlo od českého výrobce pro muže a ženy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@azstyle.cz
WWW: www.azstyle.cz

Kontaktní osoba

Trousilová Romana

Mobil: +420 724 338 611
E-mail: info@azstyle.cz

Petr Podhajský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DELOR MORAVIA s.r.o. - Zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství Delor Moravia Brno nabízí dámské a pánské oděvy v té nejvyšší kvalitě. Naše produkty se vyznačují precizním zpracováním, a to i díky módním poradcům, kteří nasbírali bohaté zkušenosti ve špičkových zahraničních salónech. Věříme, že si z naší nabídky vyberte i Vy. Nabízíme rovněž dárkové poukazy na luxusní oděvy z naší dílny.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.