• Detail firmy

AZ izostav, s.r.o

Základní popis

Hlavní činností firmy je kompletní návrh a realizace rekonstrukcí obytných a neobytných objektů, hydroizolace a další práce.

Adresa

Pilotů 965/88
161 00 Praha 6 - Ruzyně

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27455025
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Rekonstrukce obytných staveb a neobytných objektů, příprav staveb, zateplování fasád a hydroizolací.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 136 508
E-mail: info@azizostav.cz
WWW: www.azizostav.cz

Kontaktní osoba

Oleksandr Mardar - Jednatel

Mobil: +420 777 136 508

Zařazení v katalogu

Pobočky

Dřevo - Řez s.r.o.
Pilotů 965/88
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

BELAVITA EU s.r.o.

Věnujeme se návrhu a realizaci dřevěných domů, srubů, finských dřevěných domů. Prodáváme stavební řezivo, dřevěné hranoly, fošny, trámy a další. Specializujeme se na dřevěné besídky, grilovací sruby nebo finské sauny. V nabídce nechybí ani nízkoenergetická dřevěná okna a dveře, střešní krytina z přírodní břidlice, rákosu a další.