• Detail firmy

AZ HYGIENA s.r.o.

Základní popis

Dodávka produktů pro úklid, čištění a os. hygienu. Nabízíme hygienický papír, čistící prostředky a dezinfekci, dávkovače a zásobníky, prostředky k mytí a ošetřování rukou, úklidovou techniku, průmyslové utěrky, igelitový program, hotelovou kosmetiku.

Adresa

Chvalšiny 1
382 08 Chvalšiny

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28094841

Výrobky, činnosti

Hygienický papír

toaletní papíry, ručníky, ubrousky, kapesníčky...

Kontaktní údaje

Telefon: 385 340 331
E-mail: info@azhygiena.cz
WWW: www.azhygiena.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Šmíd - Jednatel

Bohuslava Bělehradová

Telefon: 777 784 588
E-mail: info@azhygiena.cz
Další firmy v oboru

GEMINI PLUS v.o.s.

Jsme výhradním distributorem předního světového producenta impregnačních, ošetřujících a čisticích prostředků na usňové výrobky zn. Collonil. Produkty zn. Collonil zabezpečují tu nejlepší péči o obuv, koženou galanterii, kožený nábytek a oděvy, jsou zárukou nejvyšší kvality. Prodáváme rovněž punčochové zboží zn. Ander. Nabízíme punčochy a zkoušecí ťapky v široké škále barev za bezkonkurenční ceny.

Ing. Zdeněk Šedivý - Gastro 12

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vybavení pro gastro provozy, školy, nemocnice a podobná zařízení. Dodáváme nerezové náčiní a doplňky, podnosy, příbory, sklo, keramiku, porcelán, jednorázové nádobí, krájecí desky, čistící a dezinfekční prostředky a mnoho dalšího. Pro kompletní sortiment navštivte náš e-shop.

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.