• Detail firmy

AZ Homeservice, s.r.o.

Základní popis

Provádíme revitalizace panelových domů, zateplení fasád bytových a rodinných domů včetně klempířských prací, kompletní rekonstrukce bytů, štukatérské a obkladačské práce, instalatérské práce, zednické opravy a nátěry fasád, stavební práce...

Adresa

Křenova 438/7
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28970420

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Kontaktní údaje

E-mail: homeserviceaz@centrum.cz
WWW: www.opravy-budov.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Wozniak - Jednatel

Mobil: 777 887 277
Další firmy v oboru

K.A.P.A. spol. s r.o.

Poskytujeme služby v oblasti projektování a výstavby objektů různého charakteru. Věnujeme se výstavbě bytových a rodinných domů, průmyslových, občanských i komerčních staveb. Zaměřujeme se na kompletní realizace hotelových a restauračních provozů. Provádíme rekonstrukce objektů. Nabízíme služby v oblasti stavebního managementu.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.