• Detail firmy

AZ GARDEN s.r.o.

Základní popis

Zahradní centrum nabízí potřeby pro zahrádkáře. Zajišťuje poradenství, prodej květin, dřevin, dárkového zboží a realizaci sadových úprav.

Adresa

Hybešova 23
533 72 Moravany

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25971000
DIČ:  CZ25971000
Rok založení:  2002

Výrobky, činnosti

Zahradní centrum

Kontaktní údaje

Telefon: 466 616 193
Mobil: +420 604 525 153
Fax: 466 616 193
E-mail: azgarden@centrum.cz
WWW: www.azgarden.cz/

Kontaktní osoba

Ing. Václav Roudný - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BIOSFOR, s.r.o.

Zabýváme se výrobou stimulátorů růstu a vývoje rostlin, např. HERGIT, SUNAGREEN, REXAN a M-SUNAGREEN. Rovněž se zabýváme produkcí hnojiv a prostředků pro bezpečné čištění aplikační techniky. Více na našich internetových stránkách.

ARBO - zahradnictví s.r.o.

Zabýváme se zakládáním nových zahrad, rekonstrukcí starých zahrad, výsadbou uličních stromořadí, sídlištní zeleně. Provádíme kompletní realizaci zahrad a parků, sadové a vegetační úpravy nebo zakládání trávníků a skalek. Pěstujeme a prodáváme anglické růže a mnoho dalších rostlin a dřevin.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.