• Detail firmy

AZ Finance group, s.r.o.

Základní popis

Zakládání a prodej firem, likvidace zadlužených nebo předlužených firem. Nabídka ekonomického poradenství, revitalizace a pohledávek

Adresa

Koperníkova 1200/49
301 00 Plzeň 3 - Jižní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29123950
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Zakládání a prodej firem, likvidace zadlužených nebo předlužených firem. Nabídka ekonomického poradenství, revitalizace a pohledávek

Kontaktní údaje

Telefon: 377 226 077
Mobil: 608 513 506
Fax: 377 226 077
E-mail: info@likvidacefirem.eu
WWW: www.likvidacefirem.eu

Kontaktní osoba

Petr Vuško - Jednatel

Další firmy v oboru

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.

PLANSTAV a.s.

Zabýváme se projektováním bytové výstavby, nástaveb, vestaveb a novostaveb bytových domů, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, ubytoven, zdravotních středisek, školských zařízení i výrobních hal, zateplení panelových domů. Zajistíme podklady pro program "Zelená úsporám". Součástí poskytovaných služeb je i poradenství. Nabízíme komunikaci se státní správou, podání žádostí na stavební úřad apod.