• Detail firmy

AZ elektro-elektromontážní práce

Základní popis

Zabýváme se elektromontážními pracemi, centrálními vysavači, servisem plynových kotlů a elektronickým zabezpečením objektů. Klademe důraz na spokojenost zákazníka a dobře odvedenou práci. Naše firma byla založena roku 1994.

Adresa

Doloplazy 78
783 56 Doloplazy

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44896361

Výrobky, činnosti

Elektromontážní a elektroinstalační práce.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, centrálními vysavači, servisem plynových kotlů a elektronickým zabezpečením objektů.

Kontaktní osoba

Alois Zábranský - Majitel

Mobil: 604 247 658
E-mail: a-z-elektro@volny.cz
WWW: www.azelektro.net
Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Rostislav Faltýnek

Zabýváme se prodejem a montáží wifi, satelitní techniky a počítačů. Nabízíme opravy, servis a instalace počítačů. Zajišťujeme správu podnikových nebo soukromých sítí. Zaměřujeme se na programování webových stránek.