• Detail firmy

AYAHODA Consulting s.r.o.

Základní popis

Podnikatelské poradenství, Obchod, Marketing, Vedení firmy, koučink manažerů, podnikatelů, Image help. Tvorba byznys oblečení pro Ženy Manažerky.

Adresa

Španielova 1312/54
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24279684
DIČ:  CZ24279684

Výrobky, činnosti

Koučink manažerů a podnikatelů

Individuální manažerský koučink top manažerů, manažerek, podnikatelů a podnikatelek - dlouholetá praxe z vrcholové manažerské funkce na mezinárodní úrovni. Image poradenství. Diskrétní služby.

Kontaktní údaje

E-mail: ayahodaconsulting@gmail.com
WWW: www.topbusinessfans.com

Kontaktní osoba

Ing. Jana Yahoda, MBA - Jednatel

Mobil: +420 602 370 255
E-mail: ayahodaconsulting@gmail.com
E-mail: janayahoda@ayahodaconsulting.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Bedfort Management Consultants, s.r.o.

Zabýváme se poskytováním personálním poradenstvím a pomocí při restrukturalizaci firem, řízení změn firemní kultury či procesního a personálního auditu. Poskytujeme individuální služby dle Vašich požadavků.

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

Autoškola Soví hrad s.r.o.

Naše rodinná autoškola v Sobíně, s platnou licencí MHMP, nabízí skupinové i individuální školení řidičů - referentů a školení první pomoci. Dále zajišťujeme výuku a výcvik skupin B a kondiční jízdy sk. A, B. Poskytujeme poradenství v oblasti silničního zákona. Více informací naleznete na našich webových stránkách, včetně provozní doby a ceníku.