• Detail firmy

AXA AUTO s.r.o.

Základní popis

AXA-PNEU.CZ = PNEUMATIKY A KOMPLEXNÍ SLUŽBY PRO VÁŠ VŮZ Nabízíme široký výběr zimních i letních pneumatik předních světových výrobců za nízké ceny pro osobní auta, dodávky, 4x4 i motocykly. Doprava službou DPD nebo osobní odběr v Praze.

Adresa

Olomoucká 1005/166
627 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28300769
DIČ:  CZ28300769
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pneumatiky a komplexní služby pro Váš vůz.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 436 993
E-mail: info@axa-pneu.cz
WWW: www.axa-pneu.cz

Kontaktní osoba

Tereza Pikálková

Mobil: +420 721 436 993
E-mail: info@axa-pneu.cz
Další firmy v oboru

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.

Tomáš Kyselka - MojeDílna.cz

Specializujeme se na prodej vybavení autoservisů, pneuservisů i dílenské vybavení. Dodáváme univerzální měřiče motohodin, přípravky na motor, aretační přípravky, motocyklové nářadí, montážní materiál, magnetický ohebný vytahovák, upínací pásy, adaptéry pro demontáž vstřikovače a injektorů, brusné kameny, centrovací trny na spojku, karburátorové šroubováky, stahováky motoru, statické vyvažovačky.

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.