• Detail firmy

AWFY Prokop

Základní popis

Outsourcing IT; Systémová a uživatelská podpora; Instalace a konfigurace LAN, WLAN; Zálohování dat/systémů; Antivirová ochrana; Prodej, instalace a konfigurace HW a SW; Pravidelná péče o technické prostředky IT

Adresa

Dolnopočernická 42
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43907725
DIČ:  CZ5712112109
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Outsourcing IT - systémová a uživatelská podpora

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 420 892
E-mail: info@awfy.cz
WWW: www.awfy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Leoš Prokop - Majitel

Další firmy v oboru

CompuCARE, spol. s r.o.

Specializujeme se na IT podporu malých a středních firem či IT podporu domácností. Zajišťujeme opravy základních desek, expresní opravy počítačů, servis Apple produktů, instalace strukturovaných kabeláží, monitorování aktivit uživatelů PC apod. Poskytujeme pronájem počítačů a IT zařízení. Zaměřujeme se na certifikace firemního IT.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

IQT s.r.o.

Zajišťujeme dlouhodobou komplexní správu informačních technologií - IT Management. Provádíme audity softwarové, IT infrastruktury, zabezpečení počítačových sítí, serverových a řídících systémů či pracovních postupů z IT hlediska.