• Detail firmy

AWAKKS, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme bezpečnostní služby v oblasti detekce výbušnin a drog. Služby jsou poskytovány speciálně vycvičenými psy.

Adresa

Sazečská 560/8
108 00 Praha 10 - Malešice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27563120

Výrobky, činnosti

Služby jsou poskytovány speciálně vycvičenými psy.

Nabízíme bezpečnostní služby v oblasti detekce výbušnin a drog.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 366 055

Kontaktní osoba

Petr Ing. Dvořák

Telefon: 266 021 463
E-mail: dvorak.p@awakks.eu
WWW: www.awakks.eu

JUDr. Filip Langer - Jednatel

Mobil: +420 724 347 588
Další firmy v oboru

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.