• Detail firmy

AW-ELEKTRO Solutions Czech Republic s.r.o.

Základní popis

Nabídka domovních instalací, montáží, oprav spotřebičů, elektorevizí, návrhů a zhotovení osvětlení. Poskytování konzultací a technické dokumentace. Zajištění optimalizace softwaru, montáž kamerového systému a jiných zabezpečovacích systémů.

Adresa

Nad lesním divadlem 1116/12
142 00 Praha 4 - Braník

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01397419
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 420 807
E-mail: info@awelektro.cz
WWW: www.awelektro.cz

Kontaktní osoba

Aleš Wasyluk - Jednatel

Mobil: +420 606 420 807
Další firmy v oboru

ATPV Elektro, v.o.s.

Zabýváme se výrobou, instalací, opravami elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení. Dodáváme a montujeme kompletní vybavení pro satelitní a pozemní vysílání české a slovenské televize, včetně ostatních volně šiřitelných i kódovaných signálů.

Designa Parking & Access, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou kvalitních parkovacích a přístupových systémů. Nabízíme závorové parkovací systémy, přístupové systémy a turnikety pro sportovní stadiony, veletrhy a lyžařská střediska, identifikační a přístupové systémy DIALOCK od firmy Häfele, inteligentní rozvody Home Way a mobilní terminály německé společnosti Schweers.

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.