• Detail firmy

AVS Marketing & Management, spol. s r.o.

Základní popis

Firma ČDS Trading, s.r.o. se zabývá pronájmem a prodejem nevýherních automatů. S touto zábavní technikou má zkušenosti již přes 10 let. Důležitou oblastí činnosti firmy je rovněž organizace turnajů a ligových soutěží v šipkovém sportu.

Adresa

Trpinky 46/7
798 11 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25337629

Výrobky, činnosti

pronájem a prodej nevýherních automatů

Kontaktní osoba

Luděk Směšný - Jednatel

Telefon: +42 058 236 094
E-mail: cds@cds-sipky.cz
WWW: www.cds-sipky.cz/

. Tichý

Pobočky

AVS, AUDIO VIDEO SCHOW a.s.
Trpínky 7
798 11 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

DELANA výrobní družstvo

Vyrábíme a prodáváme prádelní šňůry, roletové a zednické šňůrky, provazy, lana a šňůrky, motouzy POP a sisálové, bavlněná a jutová švihadla a další provaznické výrobky. Naše výrobky jsou z kvalitního materiálu a podléhají poctivé výrobě. Zvolte českou výrobní společnost a určitě budete spokojeni.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.