• Detail firmy

AVM Technik s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme elektroinstalační práce a elektromontáže. Provádíme slaboproudé i silnoproudé rozvody a moderní elektroinstalace. Realizujeme malé solární elektrárny na klíč. Vyrábíme a instalujeme světelnou reklamu.

Adresa

Cecilka 228
760 01 Příluky

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28266099
DIČ:  CZ28266099
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dodávka elektrorozvodů a moderní elektroinstalace.

Dodáváme elektrorozvody a elektromontážní práce. Provádíme moderní (inteligentní) elektroinstalace. Realizujeme slaboproudé i silnoproudé rozvody.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 522 877
Mobil: +420 736 773 940
Mobil: +420 604 679 353
WWW: www.avmtechnik.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Mudřík - Jednatel

Milan Vyoral - Jednatel

Další firmy v oboru

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

ELVI - PETR VIČAN

Vyrábíme jednofázové síťové, bezpečnostní, oddělovací a toroidní transformátory kusově i velkosériově. Zaměřili jsme se na speciální nestandardní vinutí a opravy atypických vinutí. Na zakázku vyrábíme vysokonapěťové transformátory do 100 KV apod. Naši výrobu jsme rozšířili ještě o kabeláže, kabelové svazky a stříhání vodičů i bužírek.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.