• Detail firmy

AVLED, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti reklamy na LED obrazovkách. Prodej, montáž a servis LED obrazovek, audiovizuální a prezentační techniky. Zajišťujeme pronájem projekční a prezentační techniky.

Adresa

Výstaviště 405/1
647 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28315197
  • Služby

Výrobky, činnosti

LED obrazovky

Dodáváme LED obrazovky. LED obrazovky jsou nejlepší reklamní a informační řešení pro velkoplošné zobrazovací systémy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 581 268
E-mail: info@avled.cz
WWW: www.avled.cz

Kontaktní osoba

Petr Sedlecký - Jednatel

Další firmy v oboru

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

Restaurant - Oldies music club FIČÁK

Provozujeme Oldie´s music club. Pořádáme swingové večery, hrajeme hity osmdesátých let. Můžete využít i služeb našeho restauračního zařízení - v nabídce máme chuťovky k pivu, burgery, steaky i dezerty nebo zmrzlinové poháry.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.