• Detail firmy

AVÍZO s. r. o.

Základní popis

Vyrábíme a bublinkovou folii do šíře 1600 mm. Nabízíme další obalový sortiment z bublinkové folie - přířezy, sáčky, proklady a bublinkové obálky

Adresa

Bezdrevská 769
373 44 Zliv

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25181700
DIČ:  CZ25181700
Rok založení:  1998
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Obalový materiál z bublinkové fólie- přímý výrobce

Nabízíme přířezy z bublinkové fólie dle Vašich konkrétních požadavků, sáčky pro balení skla, porcelánu, keramiky, prům. součástek, nábytku, zásilek..

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 993 540
Fax: +420 387 963 484
E-mail: avizo@avizo-zliv.cz
WWW: www.avizo-zliv.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Vladimír Šíma - Jednatel

Marta Danielová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

South Bohemia Star s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej krabic, obalů z vlnité lepenky či hladké lepenky. Dodáváme široký sortiment, který je udržován stále skladem a připraven k okamžité expedici. Garantujeme našim zákazníkům flexibilitu a spolehlivost. Nabízíme vysoký standart kvality a kvalitní technologie s kvalitními subdodavateli. Navštivte nás.

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.