• Detail firmy

AVICENTRA s.r.o.

Základní popis

Avicentra s.r.o. - obchod s chovatelskými potřebami nabízí široký sortiment chovatelských potřeb pro kočky, hlodavce a ptactvo.

Adresa

Stropešín 71
675 55 Hrotovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26239868
DIČ:  CZ26239868
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Krmivo pro exotické ptactvo

Kontaktní údaje

WWW: www.avicentra.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Chládek - Obchodní ředitel

Telefon: 731 520 515
E-mail: mchladek@seznam.cz
Další firmy v oboru

LUME Servis - Stroje pro zemědělství

Nabízíme stroje pro zemědělství. Prodáváme nové i použité zemědělské stroje, náhradní díly pro zemědělskou techniku a různé příslušenství - elektrodíly, pohony, sítě, motouzy, fólie, konzervanty, pytle, dílenské nářadí, potřeby pro chov zvířat a další. Dále provádíme záruční a pozáruční servis strojů a montáž čelních nakladačů.

AGROFRUCT a.s.

Velkoobchodní prodej zemědělských produktů. Pronájem skladovacích prostor. Docílili jsme ekologického hospodářství. Zavedli jsme systém managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. Rozšířili jsme skladové prostory pro zemědělské i nezemědělské produkty s nepřetržitým provozem, abychom vyhověli požadavkům zákazníka. Vsázíme na kvalitu a stabilitu poskytovaných služeb.

Wytwórnia Pasz „LIRA” Sp. z o.o.

Proč porcus? Linie porcus je exkluzivní kolekce čtyři krmiva určeného pro nejmenší selata: od prvních dnů života přes odstavu, dokud se hmotnost asi 30 kg.. Tato linka se vyznačuje vynikající absorpcí a velmi vysokou stravitelnost. Složení vedení porcus je kompozice potřeby selat v každé skupině techniky.