• Detail firmy

Aviation Trade a.s.

Základní popis

Společnost se specializuje na provozování motoristického sportu, leasing motorových vozidel, včetně jejich vybavení, poradenská činnost, atd...

Adresa

Nad Okrouhlíkem 2293/9
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49687956
DIČ:  CZ49687956
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, provozování motoristického sportu, leasing motorových vozidel, včetně jejich vybavení, poradenská činnost v oblasti motorismu, atd...

Kontaktní osoba

Petr Bold - Předseda představenstva

Miluše Boldová - Člen představenstva

Petr Růžička - Člen představenstva

Další firmy v oboru

FININ GROUP s.r.o.

Naší specializací je investiční poradenství a zprostředkování obchodů s cennými papíry zalistovanými na newyorské burze NYSE a elektronickém trhu NASDAQ. Jsme schopni zajistit realizaci obchodů na všech významných světových burzách a také realizaci investic v nebankovním sektoru.

Ing. Helena Komersová Vilikusová

Provádíme komplexní a kvalitní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, mezd, daňových přiznání a daňového poradenství. Nabízíme zastupování na úřadech na základě plné moci. Našimi klienty jsou firmy, soukromí podnikatelé a neziskové organizace. Náš slogan "Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance - Ing. Komersová Vilikusová".

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.