• Detail firmy

Avhustyna Markova

Základní popis

Nabízíme vám úklid bytných domů a domácností, služba hospodyně, čištění koberců a čalounění, úklid administrativních budov, úklid výrobních hal, úklid garážových stání, úklid chodníků a komunikací, úklid obchodních center, úklid po rekonstrukcích, mytí oken a čištění žaluzií, malířské práce.

Adresa

Šachetní 307
261 01 Příbram V - Zdaboř

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66497931

Výrobky, činnosti

Úklidový servis

Kontaktní údaje

E-mail: uklid.pb@seznam.cz
WWW: www.uklidpribram.cz

Kontaktní osoba

Markova Avgustina - Majitel

Mobil: +420 773 552 301
E-mail: uklid.pb@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Petr Němeček

Specializujeme se na poskytování komplexního servisu v oblasti úklidu. Provádíme strojové čištění koberců, čalounění, mytí oken, čištění podlah jednorázově nebo v pravidelném intervalu. Nabízíme služby firmám i domácnostem.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.