• Detail firmy

AVHB HYDRAULIKA s.r.o.

Základní popis

Náš výrobní/dodavatelský program zahrnuje: hadice, armovací lisy pro výrobu hadic, hadicové koncovky, hydraulická šroubení, rychlospojky, úchytky trubek, trubky, manometry, hydraulické válce, konstrukce a montáž hydraulických obvodů.

Adresa

Palhanecká 17
747 07 Opava - Jaktař

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49610546
DIČ:  CZ49610546
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Hydraulické vysokotlaké hadice

Hadice typů 1SN, 2SN, 4SP, 4SH a jiných dle požadavků zákazníka, armované i metráž. Armování včetně zkoušek na vlastním zkušebním zařízení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 625 408
Fax: +420 553 627 520
E-mail: info@avhb.cz
WWW: www.avhb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Fojtek - Jednatel

E-mail: fojtek@avhb.cz

Ing. Aleš Ciminga - Obchodní reprezentant

E-mail: ciminga@avhb.cz
Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

KOFING a.s.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, technologických zařízení, potrubních systémů. Náš dosavadní sortiment: ocelové, mostní a zdvihací konstrukce až 30t výrobně a montážně neomezeně, ocelové nádrže pro chemický a petrochemický průmysl, plechové pláště, kryty, obslužné a pochůzkové plošiny, roštové a vibrační zařízení, dopravníky, potrubní systémy, kompletace membránových stěn energetických kotlů.

F.M.T. Group s.r.o.

Výkup, prodej a modernizace použitých obráběcích a tvářecích strojů: vodorovné vyvrtávačky (horizontky), karusely, CNC obráběcí centra, brusky, frézky, soustruhy, lisy, tabulové a profilové nůžky, ohýbačky, zakružovačky, vrtačky, obrážečky, vysekávací stroje, pálicí stroje, lasery, drátové řezačky, stroje na ozubení, válcovačky závitů, hoblovky, pily na kov a další.