• Detail firmy

Aveniro s.r.o.

Základní popis

Výroba skleněných pilníků a pilníčků na nehty, skleněných a dřevěných reklamních a dárkových předmětů, dřevěných ozdob a dekorací. Našimi hlavními výrobky jsou chemicky leptané a tvrzené skleněné pilníky.

Adresa

B.Egermanna 471
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27289591
DIČ:  CZ 27289591
  • Velkoobchod
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Dárkové a reklamní přeměty

- skleněné a dřevěné reklamní předměty - s potiskem - gravírované laserem

Kontaktní údaje

Fax: +420 487 710 709
E-mail: aveniro@aveniro.cz
WWW: www.aveniro.cz

Kontaktní osoba

Martina Ducháčová

Telefon: +420 487 710 710
E-mail: aveniro@aveniro.cz
Další firmy v oboru

František Dobrovič

Specializujeme se na výrobu replik historického skla na zakázku. Orientujeme se zejména na repliky gotického a renesančního nápojového skla. Naší snahou je oživit staré řemeslo - ruční výrobu tzv. lesního a zeleného skla. Výrobou foukaného skla se zabýváme již od roku 2010. V nabídce naleznete: vázy, lahve, sklenice, popelníky, dózy, olejové lampy aj. Připravíme Vám dárkový set dle Vašeho přání.

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.

František Machatý

Specializací firmy je zakázková kovovýroba. Provádíme soustružení a obrábění kovů a soustružení nerezových materiálů. Věnujeme se rovněž odlévání sádrových odlitků. Působíme především v Libereckém a Ústeckém regionu.