• Detail firmy

AVE PROFIS Plzeň, s.r.o.

Základní popis

V naší truhlárně vyrábíme kuchyňské linky všech tvarů a velikostí, vždy na míru Vašim požadavkům. Jako materiál používáme výhradně 18mm lamino české provenience. Dále nabízíme rekonstrukce bytových jader (sprchové kouty, vany, závěsné WC atd.).

Adresa

Žlutická 1839/9
323 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29092990

Výrobky, činnosti

Nábytek

V naší truhlárně vyrábíme kuchyňské linky všech tvarů a velikostí, vždy na míru Vašim požadavkům.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 226 018
E-mail: info@avprofis.cz
E-mail: info@drevostavbyplzen.cz
WWW: www.avprofis.cz

Kontaktní osoba

František Vlček - Jednatel

Mobil: +420 777 200 201

Oskar Steiner

E-mail: +420739570227
Další firmy v oboru

Truhářství Apolín

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme kuchyňské linky a nábytek - vestavěné skříně, ložnice, dětské a studentské pokoje, kancelářský a pracovní nábytek, včetně atypického nábytku. Pokládáme rovněž plovoucí podlahy. Při výrobě nábytku používáme různě druhy materiálů, s jejichž výběrem Vám samozřejmě rádi poradíme. Důraz klademe na kvalitu, spokojený zákazník je pro nás na prvním místě.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.