• Detail firmy

Avantica s.r.o.

Základní popis

Digitalizace analogových záznamů do digitální podoby. Skenování diapozitivů, negativů a fotografií. Přepis 8mm celuloidových filmů a videokazet všech typů na disky DVD. Přepis magnetofonových pásků a gramofonových desek. Kamenná provozovna.

Adresa

Švédská 1036/17
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28525434
DIČ:  CZ28525434

Výrobky, činnosti

Digitalizace analogových záznamů do digitální

podoby. Skenování diapozitivů, negativů a fotografií. Přepis 8mm celuloidových filmů a videokazet všech typů na disky DVD.

Kontaktní údaje

E-mail: info@digitalnivzpominky.cz
WWW: www.digitalnivzpominky.cz

Kontaktní osoba

Petr Coch - Jednatel

Mobil: +420 728 111 102
E-mail: info@digitalnivzpominky.cz
Další firmy v oboru

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.

BÄR, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou audiovizuálních, dokumentárních, dabingových, prezentačních a výukových pořadů v profesionálně zařízeném studiu.