• Detail firmy

AUTOZÍTKA CS s.r.o.

Základní popis

Společnost provozuje e-shop - kompletní nákupní galerii, možnost nákupu ze sortimentu elektroniky, hraček, módy, nábytku, kanceláře, zábavy a automobilů.

Adresa

Železná 158
293 01 Mladá Boleslav I

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28885708
DIČ:  CZ28885708
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provoz e-shopu a kompletní nákupní galerie.

Kontaktní údaje

E-mail: lukas.zitka@zzzzz.cz
WWW: www.zzzzz.cz

Kontaktní osoba

Zítka Lukáš - Jednatel

Mobil: +420 602 164 164

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

TUREK a spol. s.r.o.

Provozujeme pekárnu s dlouholetou rodinnou tradicí. Pečeme a dodáváme čerstvé běžné pečivo, jemné pečivo, speciální pečivo pro diabetiky, cereální pečivo, slavnostní koláče, čerstvý chleba i pečivo z listového těsta. Naše pekárenské výrobky dodáváme do velkoobchodních i maloobchodních sítí nebo nás můžete navštívit v naší prodejně.

Stolaři-Truhláři.cz

Internetový portál www.stolari-truhlari.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním. Naleznete u nás 2 katalogy firem rozdělené na Výrobce (truhláři, nábytkáři..) a Dodavatele (vše potřebné k jejich práci..). Uveřejňujeme články s různými tématy, provozujeme inzerci a spolupracujeme s organizátory veletrhů a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí průmysl a souvisejícími projekty.

Ing. František Bubeníček

Specializace na služby v oblasti investičního poradenství - pravidelné měsíční investování i jednorázové investice. Zprostředkování hypotečních úvěrů s návazností na pravidelné investice.