• Detail firmy

AUTOVAF v.o.s.

Základní popis

Provozujeme jeden z největších internetových obchodů s náhradními díly pro osobní i nákladní vozy a motocykly. Poskytujeme kompletní služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme čištění interiérů vozidel suchou i mokrou cestou.

Adresa

Karlova 180/20
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25713884
DIČ:  CZ25713884
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Náhradní díly pro motorová vozidla.

Kontaktní údaje

E-mail: info@eliteauto.cz
WWW: www.eliteauto.cz

Kontaktní osoba

Václav Forejt

Ing. Jana Veselá

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RoMilPark, s.r.o.

Hlídané parkoviště jen 10 min od letiště Praha - Ruzyně. Parkoviště má nonstop provoz, 400 parkovacích míst a poskytuje širokou škálu služeb svým zákazníkům. Odvoz na letiště, balení zavazadel, služby nedalekého autoservisu.

AUTODÍLNA BOHONĚK

Provozuji autoservis v Praze 8, na Karlínském náměstí. Provádím diagnostiku vozidel, klempířské a lakýrnické práce. Opravuji auta všech značek, skútry, MX moto a čtyřkolky. Zajišťuji přípravu na STK. Garantuji dodržení termínů a nabízím příznivé ceny.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.